VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Juniorky proti Slavičínu bez bodu

Juniorky proti Slavičínu bez bodu

V předposledním kole letošní soutěže přivítaly juniorky na domácí půdě celek Slavičína. Na výkonu domácích děvčat se podepsala nemoc a studijní povinnosti děvčat. Toto družstvo, i přes svůj nižší věk, hraje soutěž juniorek první rok a zkušenosti, vyhranost a nasazení jsou na jejich výkonu někdy vidět. Oba zápasy byly velmi vyrovnané, naše družstvo se ale dopustilo velké řady nevynucených chyb a proto si v každém utkání připsalo na své konto pouze vyhraný jeden set. 

Výsledky: 1:3 (22, -20, -17, -13), 1:3 (-23, -10, 19, -21)

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18197
Posledních 30 dnů: 106 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 2

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne