Kadetky Vsetína nedaly Veselí šanci

Odvetu v domácím prostředí proti VC Veselí nezahájily naše kadetky dobře. Než se stačily soustředit, prohrávaly 0:5. vinou nezpracování příjmů. Jen se na sebe dívaly, kdo vlastně má přijímat soupeřovo podání. Pak se jim podařilo bodově zaútočit a zbytek utkání již byl zcela v režii našich kadetek. Soupeřky získávaly body jen po vyhozeném smeči nebo vlastní chybě domácích hráček. A těch naštěstí bylo minimum, takže po 45 minutách byl konec.

I druhý zápas začal dvěma přímými body z podání soupeře. Ale to také bylo vše, co holky z Veselí předvedly. A tak i druhé utkání zcela ovládly domácí hráčky. A opět po 40 minutách byl konec a plný počet bodů zůstal na Vsetíně.

Po skončení utkání nezbylo trenérovi nic jiného, než hráčky pochválit. Uznání za předvedený výkon zejména v druhém utkání vyjádřili i trenér a dospělý doprovod hostujícího družstva.

Výsledek 3:0 (15,13,15), 3:0 (13,14,13).