Starší žačky uspěly v únorovém turnaj tak napůl

Tato sobota se v nově zrekonstruované hale Na Lapači nesla ve znamení volejbalu. Divákům se představily obě domácí družstva, která zde odehrála své skupiny. Družstvo vedené Naďou Kamasovou hrající lepší výkonnostní skupinu hostilo dva celky ze Zlína, Uherského Hradiště a Valašského Meziříčí. První zápas proti Valašskému Meziříčí byl naprosto vyrovnaný, oba sety skončily rozdílem pouhých dvou bodů. Šťastnější bylo tentokrát Meziříčí, které si tak připsalo první výhru v turnaji. Ve druhém zápase se děvčata utkaly se Zlínem "B", kterému nedaly šanci. Naopak Zlín "A" a Uherské Hradiště "B" rozehrály utkání proti domácímu celku zodpovědně, po celou dobu vedly a připsaly si tak jednoznačné výhry.

Výsledky:

Vsetín x Valašské Meziříčí 0:2 (-23, -24)

Vsetín x Zlín "B" 2:0 (20, 13)

Vsetín x Zlín "A" 0:2 (-15, -18)

Vsetín x Uherské Hradiště "B" 0:2 (-13, -19)

Ve stejný čas odehrálo únorový turnaj i družstvo vedené Míšou Přivřelovou a Danielou Lukyovou. Družstvo, které je oslabené velkou řadou zraněních, se postupně utkalo se Stříteží, Kroměřížem "B" a Kroměřížem "A". První dvě utkání se lépe dařilo domácímu celku. Proti Kroměříži "B" děvčata prohrávaly již hrozivým skóré, ale zlepšeným výkonem a lepší koncentrací tento zápas vyhrály. Kroměříž A už byla nad jejich síly, ve druhém setu po bojovném výkonu holky své soupeřky alespoň trošku pozlobily.

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5