Na Zlín naše kadetky opět nestačily

Ani v posledním dvojutkání se Zlínem se našim kadetkám nepodařilo získat ani set. Děvčata sehrály dva vyrovnané sety, v prvním zápase měly dokonce setbol, ale ani této příležitosti nevyužily. Scházela jistota v závěrečných úderech, kdy jindy proměněné bodovky končily v autu. Soupeřky předvedly  lepší souhru v poli i jistější hru na síti.

„Naše kadetky odehrály to, na co mají. Žádná svým výkonem nezklamala, žádná nepodala mimořádný výkon, který by strhl ostatní, aby zahrály lépe. Na zlínských hráčkách je patrný každodenní trénink v rámci sportovního gymnázia, i zajištěná účast v maximálním počtu. My s dvěma tréninky týdně a přibližně s 60% účastí nemůžeme konkurovat. K tomu bychom potřebovali mimořádný výkon na nahrávce, zlepšit přihrávku a nedělat naprosto zbytečné chyby v rozehře. Navíc se Zlínem hrajeme vždy pod tlakem  a to se projevuje i na herní jistotě. Čím více holky chtějí uhrát bod, tím větší „minelu“ provedou.  Navíc se nám dnes vyhnulo i sportovní štěstí, kdy značný počet míčů atakoval lajnu, bohužel z vnější strany„. To je hodnocení trenéra Pavlici.

Výsledek – 0:3 (-16,-15,24),  0:3 (-14,-17,-20)

Posledních 30 dnů: 160 | Posledních 7 dnů: 35 | Poslední den: 2