Turnaj v minivolejbalu Zlín

V neděli 6.3.2016 se přípravka spolu s trenérkami Radkou Rýzovou a Andreou Holubcovou zúčastnila turnaje v barevném minivolejbale ve Zlíně. Jeli jsme ve složení 2 dvojic "žluťásků" a 4 dvojic "oranžových".
Celkově se zúčastnilo 20 dvojic žlutého minivolejbalu a 22 dvojic oranžového minivolejbalu.

Žluťásci obsadili krásné 13. místo (Anežka Mazancová a Barbora Polášková), a 18. místo (Viki Taxová a Kačka Fojtů).

Oranžoví si sáhli na bronzovou medajli - 3. místo (Soňa Bártíková a Zuzka Pazderová), následovalo 5. místo (Emma Kabeláčová a Nikola Holubcová), 7. místo (Šimon Rýza, Aneta Daičová a Markétka Janošková, tato strojice se střídala během hry), a 10. místo (Kačka Holbová a Šimon Čada)

Děti byly úžasné, děkuji jim za skvělé nasazení a rodičům za pomoc s organizací. Musím pochválit všechny děti za nasazení, chuť hrát, a hlavně Soňu Bártíkovou, pro kterou to byl první turnaj a rovnou se se Zuzkou vybojovala medaili. Všichni si odnesli diplom za umístění a nějakou sladkost.

Posledních 30 dnů: 160 | Posledních 7 dnů: 35 | Poslední den: 2