Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

I poslední zápas s Brodem kadetky vyhrály

Ve čtvrtém a posledním dvojutkání kadetek v Uherském Brodě získaly naše hráčky plný počet bodů. To je však jediné, které jejich trenéra potěšilo. Jinak je v jeho hodnocení více kritik, než pochvaly.

Z mého pohledu holky k zápasu s posledním ve skupině přistoupily vlažně, jako kdyby již před zápasem bylo o výsledku rozhodnuto. I když první set (25:10) tak dopadl, ve druhém již vypustily začátek, ale stále jsme měli pár míčů navrch (25:21). Do třetího nastoupila druhá šestka, která navíc měla být silnější, ale ta zcela propadla na přihrávce a když započítáme pokažený servis, můžeme být rádi za vyrovnaný set. Nevyšla úplná koncovka -  smeč do zámezí, nezpracovaný příjem a po vlastních chybách jsme prohráli první set s tímto soupeřem (23:25). Těchto chyb jsme se dopouštěli i v dalším setu, hráčky si v poli doslova dávaly přednost, hra byla bez pohybu, bez zájmu. Až střídání v půlce setu hru trochu zpřesnilo a dosáhli jsme utrápeného vítězství (25:21).

Druhé utkání již bylo zcela bez odporu domácích (18,14,19), ale opět nebyl vidět výraznější pohyb, úderová jistota, vykrytí v poli, jako by si všichni říkali „k výhře nám to stačí“.