Memoriál Oldřicha Křivého

Tradiční volejbalový turnaj v Karolince, hraný jako memoriál rozhodčího Oldřicha Křivého, se letos uskutečnil už po dvacáté. Jubilejní ročník se stal kořistí ženského týmu Bubina škola.

V kategorii žen se utkalo celkem deset týmů, které pořadatelé rozlosovali do dvou skupin. V každé z nich byl i jeden celek složený z hráček VK Austin Vsetín, pro něž je turnaj v Karolince každoročně součástí přípravy na novou sezónu. Oba celky patřily mezi favority a papírové předpoklady také naplnily. Po zápasech ve skupinách, v nichž se utkal každý s každým na dva hrané sety, si to jako vítězové skupin rozdaly celky Bubina škola a Pepina školka o celkový triumf. Ačkoli favorizovaný byl tým Pepina školka, který skupinou prošel bez jakéhokoli zaváhání, z vítězství 2:0 se nakonec radoval tým Bubina škola, jenž ve skupině v jednom zápase remizoval s celkem Matrix Jablůnka. Právě jablůnecké volejbalisty získaly třetí místo, když v souboji druhých celků ve skupinách porazily Valmezačky. Další pořadí týmů bylo následující: 5. Zdeny, 6. Morganky, 7. Hul Ho, 8. Bohdanky, 9. Welzow (Německo) a 10. Janiny.

Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 2