Soustředění juniorek a kadetek

V letošním sezoně potká náš dorost výrazná změna. Část holek pro nástup na střední školy odešlo, u týmu kadetek ukončila činnost trenérka Kamasová. Hráčky postoupily do kategorie juniorky a těmto změnám se musí přizpůsobit i účast v soutěžích oblastního přeboru. Proto se dva oddíly starších žaček spojily a společně budou nadále hrát za jeden tým kadetek který povedou trenérky Přivřelová a Lukyová. A ty nejšikovnější doplní herně tým juniorek s trenérem Pavlicou.
Aby se holky vzájemně sžily a současně obnovily volejbalové dovednosti a zvýšily potřebnou fyzickou kondici, zúčastnilo se 23 z nich volejbalového soustředění. Čtyři dny pobytu ve Velkých Karlovicích, doprava po vlastní ose na kolech, třífázový trénink dobře prověřily, jak na tom holky jsou. Že to bylo náročné dokumentuje prohlášení jedné z nich: "Jsem ráda, že jsem to přežila". (Přežily všechny).
Pár fotek dokumentuje úspěšné sžívání na hřišti i za dohledu diváků hotelu Horal, na jehož hřišti jsme se vydatně zapotili.

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5