V dalším domácím utkání braly naše juniorky plichtu.

Dvě zranění a jedna chřipka vyřadily ze sestavy 3 hráčky z obvyklé hrající šestky a tak si některé hráčky musely opět zvykat na jiné postavení a jiné herní pozice.  Do prvního zápasu vstoupily nervózně, špatně přijímaly a tak soupeřky ze Stříteže dlouhou dobu držely úvodní náskok. Až v závěru setu se jim podařilo vyrovnat na 21:21, 23:23, ale poslední dva útoky nedokázaly bodově proměnit. Obdobná koncovka se opakovala i ve druhém setu a opět rozhodl nejtěsnější rozdíl. Teprve třetí set potvrdil, že i naše juniorky umí a set dotáhly do vítězného konce. Jenže úvod dalšího setu si nepohlídaly, opět jim uteklo několik příjmů, a když v polovině setu vyházely několik podání v řadě, bylo rozhodnuto.  1:3 (-23,-23,16,-20).

Do druhého utkání nastoupily JKY s odhodláním odčinit porážku. Smečařka Štachová se přesunula na svůj post, její místo nahradila druhá nahrávačka z týmu kadetek Doleželová. Zlepšila se přihrávka, méně se kazilo podání, zvýšila se údernost na útoku. Naproti tomu soupeřky začaly hrát odevzdaně a nekladly žádný odpor. Jednoznačné vítězství 3:0 (19,19,14) rozhodlo o vzájemné bodové plichtě.

Zápasy odehrály: Štachová, Barošová, Pruknerová L., Krejčí, Doleželová, Gajdošová, Palová, Spisarová V, Weberová, na pár míčů naskočila po zranění Tkadlecová.