Oslabené juniorky vydřely ve Valmezu jedno vítězství

Naše juniorky výsledkově navázaly na domácí utkání s Valašským Meziříčím a tentokrát na meziříčské palubovce zopakovaly výsledek, jen v opačném pořadí. V prvním utkání prohrály 1:3 (28,-18,-16,-16) ve druhém utkání zvítězily 3:2 (-19,24,24,-16,9).

Utkání zhodnotil trenér Pavlica takto:  Opět jsme hráli v jiné sestavě, tentokrát scházela na bloku Gajdošová, libero Spisarová, přetrvává zranění Kabeláčové. A tak nám musely vypomoci Palová a Doležalová, které jinak hrají soutěž našich kadetek. I proto jsme v úvodu nezachytili nápor domácích hráček, které nás vždy trápí dobrým servisem. V úvodu setu si tak meziříčské hráčky vytvořily náskok až 6 bodů. Ten jsme bojovností srovnali až těsně před koncem, ubránili dva setboly a nakonec set „utrhli“ ve svůj prospěch. Pak nás již soupeřky doslova rozstřílely svým podáním. I když jsme ani ve druhém zápase nezachytili tlak soupeřek, nakonec se nám podařilo lépe přijímat, měli jsme více šancí útočit a to se nám vrátilo v zisku dvou setů. Tentokrát nám vyšlo střídání, kdy do hry zasáhla na nahrávce Doležalová, na útoku se chytila i Pruknerová. Jenže opět komplikace, nahrávačka se zranila, přidaly se drobné zdravotní potíže Pruknerové a to nás trochu rozhodilo pro 4.set.  V polovině setu jsme vedli, pak přišla na podání nejlepší meziříčská hráčka a její podání mělo za následek 8 bodů v řadě a to jsme již nedohnali. V rozhodujícím pátém setu jsme již v úvodu lehce odskočili a to udrželi až do zisku dalšího cenného vítězství.  Holky dokázaly, že také umí. Jen se to musíme ještě naučit i prodat.

Hrály:  Janečková, Krejčí, Śtachová, Barošová,Pruknerová, Tkadlecová, Palová, Doležalová.