Černý den pro naše mládežnické družstva

Juniorky – domácí utkání s lídrem soutěže SK Slavičín 1:3(22,-19,-22,-19), 0:3 (-17,-19,-19).

Pohled trenéra Pavlici – odehráli jsme dvě dobrá utkání, zejména to první bylo z naší strany vydařené. Soupeřky jsme zaskočili dobrou obranou, byli jsme úspěšní na útoku, několik bodů jsme získali blokem. Proto první set patřil nám. Od druhého setu hostující hráčky přitvrdily na podání a to nám chvílemi dělalo problémy.  Dařilo se zejména jejich kapitánce Hubíkové, která byla jednoznačně nejlepší hráčkou na hřišti. Nejen, že uhrávala mnoho míčů v poli, ale nedařilo se nám ji zastavit ani na útoku. Po zisku bodu jsme sahali především ve třetím setu, kdy jsme vyhrávali 22:20, ale právě Hubíková byla v koncovce neúprosná a proměnila bodově vše, na co sáhla. Což se bohužel nepodařilo našim smečařkám.  Ve druhém zápase byl již soupeř lepší, udělal méně chyb v poli, tady jsme na zisk bodů již neměli. Přes to si myslím, že holky zahrály dobře a hrály na hranici současných vlastních možností.

Tým juniorek hájily – Janečková, Krejčí, Štachová,Barošová, Pruknerová L., Kabeláčová, Tkadlecová, Spisarová V.

Kadetky - domácí zápas s Rožnovem  1:3,(22,-18,-17,-22)  2:3 (-23,15,15,-17,-9)

Kadetky si současně zahrály důležité utkání o umístění  "na bedně" s Rožnovem. Byť papírově byly favoritem  a vyhrály úvodní set, zbytek utkání nezvládly a první utkání ztratily. Na výsledku se podepsalo neočekávané onemocnění jediné nahrávačky Bětky Doležalové a plánovaná nepřítomnost Lucky Weberové, kdy skutečně neměl kdo dirigovat hru a připravovat bodové míče ostatním hráčkám. Když na tento post nastoupila Zuzka Kamasová, zase chyběla bodující smečařka a hráčka v poli. Do druhého zápasu na post nahrávačky nastoupila druhá smečařka - Martina Pruknerová. Hra  se zlepšila, smečařky měly z čeho hrát, První set sice těsně prohrály, pak však drtily soupeřky dobrou útočnou hrou a dva sety vyhrály zcela přesvědčivě. Od čtvrtého setu se však začaly dopouštět nevynucených chyb, soupeřky se chytly a zápas otočily ve své vítězství.