Pohár juniorek a kadetek na Vsetíně

II. a závěrečné kolo o Pohár krajského volejbalového svazu se mělo uskutečnit  9. Dubna 2017 právě na domácí palubovce. Jenže. Ve shodném termínu se nakonec uskutečnila i kvalifikace o postup do ligy juniorek, které se zúčastnily družstva Valašského Meziříčí i Kroměříže,  (a obě uspěly s umístěním na 1. a 2. místě).  Takže na Vsetín  k dohrávce přijelo jen torzo Valašského Meziříčí, Kroměříž a Střítež účast vzdaly a tyto utkání byla kontumována ve prospěch soupeřů.  Naše dvě družstva juniorky a kadetky vyhrály bez ztráty setu obě utkání s Valašským Meziříčím a na závěr si to „rozdaly“ i proti sobě. A tentokrát zcela překvapivě zvítězilo kadetek  v poměru  2:1 (-21, 28, 12).  V konečném výsledku tak naše juniorky získaly pohár KVS této sezony, kadetky skončily na 3.místě. Do soutěže bylo přihlášeno 5 družstev.

na fotce v červeném kadetky, v černém juniorky + trenéři Přivřelová, Lukyová, Pavlica

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 6