Turnaj juniorek v Uherském Hradišti

Naše „juniorky“ složené téměř z věkově kadetek se rozloučily s uplynulou sezonou na výběrovém turnaji této kategorie v Uherském Hradišti. Tentokrát nepřijely jejich soupeřky ze Slovenska, takže účast tvořilo jen 8 družstev. V základní  skupině  naše holky překvapivě, nejtěsnějším rozdílem porazily celkově druhý JKY Junior Brno  (2:0), nejtěsnějším rozdílem prohrály s U.Hradištěm B. (0:2) a pozdějším vítězem JKY Prostějov (0:2). Na ten jsme skutečně nestačili, konstatoval trenér Pavlica. Ve skupině o umístění nejdříve zvítězily 2:0 nad KKY Jehnice, i když v prvním setu obracely set za stavu 9:18, v boji o 6.-7. místo pak podlehly UH A 0:2, kdy v prvním setu měly setbol (toto utkání mohlo dopadnout i opačně, stačilo zabodovat v závěru prvního setu a vyhnout se nevynucených chybám v koncovce druhého setu). Z obvyklé sestavy scházela K. Janečková (výlet do zahraničí), L. Pruknerová (nemoc) a A. Kabeláčová (zranění) a tak si více zahrály kadetky L.Weberová, T. Maštalířová, ještě žákyně Z. Kamasová a A. Doleželová. O to více tíha utkání dopadla na N. Štachovou, T. Barošovou, A. Krejčí, M. Tkadlecovou, kterým z pozice libera kryla záda V. Spisarová.  Díky dobré hře již máme pozvání na obdobný turnaj na konci srpna, kterým družstvo zahájí přípravu na novou sezonu.