Ukončení podzimní části sezony 2013/2014

Vážení příznivci VK Austin Vsetín.
Skončila polovina soutěže pro všechny kategorie, které provozuje náš volejbalový klub. A tento půlrok hodnotíme jako hodně úspěšný. Naše ženy jsou v II. lize na skvělém 3.místě, starší žačky obsadily druhé místo a postoupily do finálové skupiny ve své soutěži zlínského kraje. Mladší žačky jsou třetí, když se jim podařilo porazit favorizovaný Zlín. Přesně uprostřed tabulky jsou naše kadetky (4.místo), jen juniorkám se zatím nedaří a na posledním místě uzavírají svou skupinu. V popředí jsou tradičně i naše ženy B, hrající okresní přebor.

Na těchto úspěších se podílí i naší fandové. Bohatá účast rodičů a ostatních příznivců volejbalového sportu je pro nás výraznou podporou k maximálnímu nasazení v zápasech i tréninku.

Za úspěch považujeme i skutečnost, že téměř všechny mládežnické družstva trénují naše ženy a to i ty, které současně hrají nejvyšší soutěž. Podařilo se také vytvořit nové družstvo přípravky, kde zdokonaluje své pohybové vlastnosti dalších cca 25 dětí. Téměř všechny naše hráčky „A“ se staly dárkyněmi krve.

Pro lepší informovanost veřejnosti se nám podařilo založit webové stránky (vkvsetin.sklub.cz), kde najdete naše soupisky, výsledky, rozpisy utkání i spoustu fotografií, zachycujících naše sportovní i mimosportovní úsilí.

Nastává období vánočních svátků a příchodu Nového roku. V tomto čase si všechny oddíly dají zaslouženou pauzu k nabrání nových sil a relaxaci. Touto cestou bychom zároveň chtěli poděkovat za Vaši diváckou přízeň, všem sponzorům za jejich finanční podporu, bez níž bychom nemohli tuto činnost vykonávat. Věříme, že jsme Vám svou činnosti udělali radost.

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 6