Úspěchy Zuzany Kamasová

I letošní sezonu měla Zuzka Kamasová (2004) velmi náročnou.

Ve svém mateřském oddílu VK Austin Vsetín, kde pravidelně trénuje, nastupovala Zuzka za tým juniorek, ve kterém se i díky zranění několika hráček stala oporou. V podzimní části si dokonce připsala na svůj účet i první start za vsetínské ženy v 2.lize, a to v Novém Jičíně.

S týmem starších žákyň Uherského Hradiště jednoznačně opanovaly bez ztráty jediného setu krajskou soutěž a pohár. V Českém poháru obsadily jako nejlepší moravský tým celkově páté místo a na Mistrovství České Republiky tuto skvělou pozici obhájily.

S výběrem Zlínského kraje se zúčastnila několika akcí. Ve finálovém turnaji KCM v Bílovci dokázala svůj tým jako správná kapitánka a členka all star teamu dotlačit k historickým bronzovým medailím.

Díky těmto výsledkům byla pozvána na kempy Lvíčata 2004/05, ze kterých vzejde na konci tohoto roku nominace reprezentačního výběru pro kvalifikaci na ME U14 dívek.

Gratulujeme..

Žádné nadcházející události.