Kadetky prožily těžkou volejbalovou neděli

Kadetky se v předposledním kole letošní sezóny utkaly s družstvem z Uherského Brodu. V podzimní části naše děvčata uhrála pouze set, proto byla odhodlaná soupeři porážku oplatit a udržet si třetí místo v tabulce. Bohužel dvě naše děvčata skončila během dne v nemocnici, což výsledek ve velké míře ovlivnilo:-(.

V dopoledním utkání po třech naprosto vyrovnaných setech vedly naše holky již 2:1 na sety, když si podvrtla kotník Sofie Stříteská. Naštěstí další lékařské vyšetření ukázalo pouze natáhlé vazy. Holky bojovaly dál, ale čtvrtý set ztratily až v koncovce 23:25 a v tie-breaku byl lepší soupeř.

Do odpoledního utkání holky nevstoupily dobře, ale po boji se jim podařilo snížit stav setů na 1:2. V tu chvíli po zákroku v poli zůstalo ležet naše libero a nemohlo vůbec z palubovky vstát. Amálka Mikulová si vykloubila rameno a musela pro ni přijet sanitka. Naštěstí i v jejím případě se nejedná o poškození vazů a po nahození ramene zpět a rentgenu byla Amálka z nemocnice propuštěna.

Oběma holkám přejeme rychlou regeneraci.