VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Soustředění ženy Hošťálková

Soustředění ženy Hošťálková

Po kategoriích přípravky, mladších a starších žaček i kadetek a juniorek se dočkaly svého soustředění před nadcházející sezonou i ženy. Zázemí našly u spřáteleného klubu SKV Hošťálková a v tělocvičně tamní základní školy. Za poskytnutí prostor patří oběma naše poděkování.

Třídenního soustředění se sice nemohly letos zúčastnit úplně všechny hráčky ženského týmu, a to z důvodu studijních povinností, zranění či dovolené. Ale ani to nezabránilo tomu, že všechny ostatní ženy, posílené o naše perspektivní mládí, si daly pořádně do těla. Trénovaly se především herní situace, ale i přihrávka, servis či vykrývání smečařek a vybírání v poli. Čas se samozřejmě našel i na důležité stmelování kolektivu.

„V neděli už všechny pořádně bolelo celé tělo, takže lze říci, že soustředění splnilo svůj cíl, a snad bude do nadcházející sezony přínosem,“ uvedl trenér žen Jiří Žůrek s tím, že dnešní trénink se v rámci regenerace uskuteční v bazénu městských lázní. Ale ve čtvrtek už se zase všichni sejdeme v hale Na Lapači.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17534
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 87 | Poslední den: 9

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne