Juniorky dokonaly úspěšný víkend VK Austin

V neděli 3. prosince tým U22, který absolvuje sezonu ve spojeném krajském přeboru kategorií U 20 a U22 zajížděl do Bojkovic. I přesto, že nastoupil ve velmi úzké a navíc kombinované sestavě, přivezl na Vsetín všechny body za dvě vítězství 3:0.
Z nejrůznějších důvodů absentovalo v nedělním dvojduelu hned několik hráček juniorského týmu. Pouhou čtveřici tak musely posílit tři šikovná Lvíčata, tedy dívky z mladší věkové kategorie. Spolu s Irenou Vaňkovou, Klárou Kovářovou, Vladou Sirenko a Magdou Petřekovou tedy vyrazily do Bojkovic také Natka Martináková, Klára Holmüllerová a Nika Jančíková.
V obou utkáních naše děvčata soupeřky jasně převyšovala a došla si pro vítězství nejkratší možnou cestou, tedy po výsledcích dvakrát 3:0. Bojkovicím škodila svým ostrým servisem především Nika Jančíková, ale její spoluhráčky ji v dalších herních činnostech zdatně doplňovaly.
V dalším kole krajského přeboru se Vsetíňanky představí na domácí palubovce haly Na Lapači, a to v neděli 10. prosince od 10 a 13 hodin, kdy přivítají celek Uherského Brodu.

Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 2