Juniorky tentokrát nezaváhaly

Vsetínské juniorky v krajském přeboru věkové kategorie U22 hostily v neděli 21. ledna v hale Na Lapači celek Nivnice. Vzhledem k postavení v tabulce byly domácí hráčky favoritkami a tuto roli splnily v obou duelech.

VK Austin – Nivnice 3:0 (9, 11, 16), 3:0 (19, 11, 12)

Vsetín nastoupil posílen o dvě hráčky – Nikolu Holubcovou a Viki Škubalovou, které ač věkem kadetky, nastupují i za celek žen. Hned od počátku ranního utkání bylo na palubovce jasné, kdo je zde pánem. Nivnické volejbalistky dělaly spoustu chyb a když se domácím dařilo na servisu, nebylo co řešit. A to i přesto, že trenér Jiří Žůrek točil sestavou a do hry vpustil také hráčky z lavičky.

Výsledkem tohoto měření sil byla dvě jasná vítězství za 50, respektive 53 minut, za něž si Vsetín připsal dalších šest bodů do tabulky a upevnil si pozici na druhém místě tabulky za suverénním Valašským Meziříčím.

K dalšímu soutěžnímu duelu nastoupí kadetky VK Austin 11. února v Rožnově pod Radhoštěm.

Posledních 30 dnů: 159 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 0