VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

Lvíčata absolvovala pěkné drama...

V sobotu na domácí palubovce přivítala Lvíčata VK Austin soupeřky z Frýdlantu nad Ostravicí. První set začal opatrně a domácí jej prohrály 20:25, v dalším setu si pak už držely náskok a vyhrály 25:18, v dalších setech nepustil Vsetín soupeřky nad 20 bodů a utkání tak skončilo jejich vítězstvím 3:1.

V druhém utkání Vsetín nezačal nejlépe, po dvou setech prohrával 0:2, a to vinou vlastních chyb a nepozornosti... Ve třetím setu se bojovalo, k vidění byly delší výměny. Holky zkvalitnily podání a rozhodly se nedat se soupeři jen tak. Koncovka vyšla lépe Vsetínu, který po výhře 26:24 snížil na 1:2. Čtvrtý set byl pokračováním třetího a po výhře 25:22 Vsetíňanky dorovnaly sety na 2:2. Tie-break se posouval bod po bodu, bojovalo se na obou stranách, ale koncovka přála soupeři, když Vsetín udělal 2 chyby a prohrál 13:15 a celkově 2:3

Holky musím všechny pochválit, po dlouhé době to byl pěkný volejbal. Děkujeme fanouškům i rodičům za podporu.