Starším žákyním končí sezona

V sobotu jsme se staršími žačkami jeli do Uherského Brodu na poslední krajské kolo. Rozjezd s Uherským Hradištěm byl vyrovnaný, první set jsme prohráli 24:26, druhý se nám podařilo vyhrát 29:27 a v tajbrejku výhra 15:13. Což nás vyčerpalo tak, že další zápas s Hošťálkovou jsme projeli 0:2 (24:26 a 16:25). Třetí zápas proti Uherskému Brodu byl jak na houpačce, chvíli dobrý, chvíli tragédie... ale i tak se nám podařilo je porazit 2:1 (24:26, 25:22 a 15:13). Poslední zápas proti značně oslabeným Napajedlům jsme jednoznačně vyhráli 2:0 (25:20 a 25:3).

Tuto sezonu náš tým starších žaček tvořilo 11 hráček, přičemž 6 z nich věkově spadá do kategorie mladších žaček a kromě Elišky Zajíčkové všechny tyto holky budou hrát soutěž starších žákyň i příští rok. Neměli jsme nějaké velké ambice se držet nahoře tabulky. Nakonec jsme se umístili na 11. místě z celkových 16-ti týmů. Což je super výsledek. Příští rok věřím, že budeme v první polovině tabulky ????

Nyní nás čeká v sobotu poslední víceturnaj a v dubnu turnaj o Pohár ZLK.

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5