Kadetky nezaváhaly

Tým U22 hostil v předposledním kole soutěže celek Bojkovic. Ten v dosavadním průběhu nezískal ani jedno vítězství a Vsetín byl tedy jasným favoritem. A tento předpoklad i naplnil.

Vsetíňanky svého soupeře, který dorazil pouze s šesti hráčkami, nepodcenil a hned od počátku jej bombardoval kvalitním servisem. A když už jej dokázaly přihrát, většinou neměly připraven útok a Austin hru zadarmo přes trestal. Bojkovice se přes 10 bodů dostaly pouze ve druhém setu druhého utkání, a to hlavně zásluhou několika nevynucených chyb Vsetíňanek.

Výsledek obou utkání, které trvaly 39, respektive 45 minut, byl naprosto jasný, a to 3:0 (6,10,8) a 3:0 (7,14, 10).

Vsetín si tak před posledním utkáním v Uherském Brodu pojistil druhou příčku v tabulce za suverénním Valašským Meziříčím. V Brodu tedy dostanou možnost hrát za U22 i hráčky mladších Lvíčat U16, neboť některé z hráček U22 zamíří na další turnaj Českého poháru věkové kategorie U20 do Hradce Králové.