Úspěch vsetínských žaček ve školním minivolejbale

V pátek 25. dubna se žákyně Alžběta Doleželová, Barbora Maštalířová a Tereza Maštalířová ze ZŠ Rokytnice vypravily do Bojkovic, kde se konalo krajské kolo v minivolejbale, do něhož postoupily po vyhraném okresním kole.

V Bojkovicích o vítězství bojovalo celkem pět dívčích družstev, z každého okresu vítězky předešlého kola a družstvo pořádající školy. Děvčata úvodní zápas proti ZŠ Slovan Kroměříž vyhrála, rovněž se jim vedlo proti domácímu týmu ZŠ TGM Bojkovice. Oba zápasy vyhrála 2:0. Třetí zápas rozhodl o vítězi krajského kola. Staly se jím dívky ze ZŠ Okružní Zlín. Naše děvčata porazila ve dvou setech, i když je nutné říci, že druhý set rozhodl až poslední míč ve prospěch zlínských hráček. Poslední zápas proti ZŠ Kunovice si rokytnické minivolejbalistky pohlídaly, jednoznačně vyhrály opět 2:0 a v konečném pořadí obsadily výborné 2. místo. Velké poděkování patří trenérce Lence Michálkové, která se děvčatům ve Vsetíně již několik let aktivně věnuje v rámci volejbalové přípravy.

Děvčatům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů!

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 6